צור קשר

מידע מקצועי

החלטתם לבנות בית ומטבע הדברים אתם פונים למקצוענים בתכנון ובביצוע. אך טבעי הוא, שגם בכל הקשור לחומרי הבניין שתבחרו ולגימורים תעמדו על כך שתקבלו את הטוב ביותר.
אחרי הכל – זה הבית והביטחון שלכם ושל ילדיכם.
כקבלנים אתם בוודאי מכירים היטב את יתרונות הבלוק הלבן בבנייה ובביצוע. באתר האינטרנט שלנו נשתדל להציג בפניכם חידושים בתחום, מוצרים חדשים ופתרונות שיקלו עליכם את מלאכת הבנייה.
מתכננים ואדריכלים רבים כבר מכירים את היתרונות שבשימוש בבלוקים לבנים.
הבלוק הלבן של אשקלית 268 נבדק במעבדה ובשטח ונמצא כמבודד הטוב ביותר מרעש, טמפרטורות קיצוניות (חום וקור) ומרטיבות ולחות.
הבלוק הלבן, היחיד בישראל, המשלב בין משקל מרחבי נמוך לבין מסת חומר המבטיחה התנגדות אקוסטית גבוהה במיוחד.
בלוק אשקלית 268 הוא בעל כושר בידוד אקוסטי גבוה, הודות למבנהו הנקבובי הייחודי ואווריריות החומר.
המחסור העולמי במקורות אנרגיה ופליטת גזי החממה כתוצאה מהפעלת מכשירים צורכי אנרגיה, הפכו את החיסכון באנרגיה לאחת הסוגיות המרכזיות בעולם הבנייה הירוקה. מסיבה זו, נודעת חשיבות רבה כל כך לשימוש בחומרי בנייה בעלי יכולות בידוד גבוהות.
בלוק קל אך חזק
למרות משקלו הקל והמרקם האוורירי שלו, הבלוק הלבן של אשקלית 268 הוא אחד מחומרי הבנייה החזקים והעמידים ביותר. בבדיקות חוזק מתיחה וחוזק לחיצה נמצא כי הבלוק עומד בדרישות התקנים ואף עולה עליהן. עמידות הבלוק הלבן מעניקה לכם שקט נפשי.
נושא "הבנייה הירוקה" הוא נושא רב-תחומי, הנמצא בשלבי התפתחות ראשונים בישראל, ומטופל במסגרות שונות – ממשלתיות, אקדמיות, מוסדיות ופרטיות, העוסקות בתחומי הבנייה, האנרגיה, המים ואיכות הסביבה.
תמונת המצב האקולוגית על פני כדור הארץ הפכה את השמירה על איכות הסביבה לעיקרון משותף לכולנו, ואת הבנייה הירוקה, משאלה של בחירה – לכורח המציאות.
מוצר בנייה "ירוק" הוא בראש ובראשונה זה שהליכי הייצור והפסולת שלו מצמצמים את הנזקים לסביבה, וכזה הוא הבלוק הלבן של אשקלית 268.
בלוק לבן של אשקלית 268 עומד בתקן הישראלי לבלוקי איטונג (ת"י 268) ואף קיבל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי. הבלוק עשוי מחומרים ממוחזרים וניתן למחזור בעצמו והוא מכיל כמות רבה של אוויר, שהופכת אותו לקל משקל ומצריכה פחות חומר גלם לכל בלוק מאשר בכל חומר בנייה אחר.
מפרט לבניית קירות חיצוניים מבלוקי אשקלית 268